GL  | ES

 

A BASE

A SOCIEDADE DEPORTIVA ATLÉTICO NOVÁS aposta desde fai anos pola formación personal e deportiva de nenas e nenos de distintas idades, os cales consideramos serán a "columna vertebral" do primeiro e segundo equipo.

Agradecer o traballo realizado polos RESPONSABLES DAS CATEGORÍAS BASE: Aurora Lomba, Eloy Conde, Chari Alonso, Vicente Alonso, Diego e José Enrique.

O equipo XUVENIL está dirixido polo TÉCNICO NIKOLAY e complétano os seguientes xogadores: Ignacio Conde Rodríguez, Miguel Valiente Carrascosa, Diego Martínez Lomba, Sergio Teixeira Fernández, Jorge Martínez Franco, Roberto González Rodríguez, Miguel Flores González, Omar Rodríguez González, Eloy Martínez Rodríguez, Iñigo Villa Oliveira
Mateo Álvarez Pérez, Rafael Vicente Rodríguez, David Castro Álvarez.

O equipo CADETE está dixigido polo TÉCNICO VICTOR ARMÁN e complétano os seguientes xogadores: Diego Bento Cadilla, Brais Conde Pérez, Andrés Álvarez Aguiar, Manuel Dorna Rodríguez, Jorge Vicente Pintus, Carlos Alonso Cividanes, Antonio Pérez Penedo, Javier Rodríguez Valderey, Adrian Carrera Besada, David Rodríguez Castro, Roi Rodríguez Rodríguez, Pablo Rodríguez Martínez, Mauro Rodríguez Alonso, Denis Taboada González, Damian Álvarez Pérez, José Antonio Martínez Vicente, Lois Vicente Cid, Martín Lomba Álvarez, Gonzalo López González.

O equipo INFANTIL está dirixido polo TÉCNICO DAVID LECHUGA e complétano os seguientes xogadores: José Álvarez Lomba, Miguel Eduardo Cardoso González, Kevin Vicente Alonso, Javier Pena Alonso, Alejandro López Pintos, Mario Fernández Lorenzo, Rubén Vicente López, Ricardo Rodríguez Vicente, Marcos Pombal Martínez, Aitor Rodríguez Lomba, Raúl Pereira Flores, Eladio Damián Araujo Díaz, Pablo Villa Martínez, Adrián Rodríguez Fernández.

El equipo ALEVÍN está dirixido polos TÉCNICOS Nicolai e Xavi e complétano @s seguientes xogadores/as: Yasir Martínez Silva, Rubén López Pintos, Alejandro Dorado Martínez, Marcos Álvarez Lomba, Carlos Nogales Morais, Andrés Lago Alonso, Breixo Domínguez Fernández, Aaron Senra González, Nerea Dorna González, Claudia Dorna González, Telmo Álvarez Pérez, Alex Cobos Chaver, Yerai Diego Coimbra, Rubén Pérez Riveiro, Mateo Barbosa Carrera, Mario Bento Cadilla.

O equipo BENXAMÍN está dirixido polo TÉCNICO PAULO DACOSTA e complétano @s seguientes xogadores/as: Iker Rodríguez Lomba, Mateo Pousa Rocha, Iago Vicente Adrover, Hugo Gónzalez Varciela, Iago Piriz Rodríguez, Arantxa Gómez Martínez, Andrea Portela Ruiz, Xoel Fernández Álvarez, Nicolás González López, Aroa Fernández Álvarez e Javier Cholo.



EQUIPO XUVENIL



EQUIPO CADETE



EQUIPO INFANTIL



EQUIPO ALEVIN



EQUIPO BENXAMIN